iletişim

+90 216 577 41 23

müşteri temsilcisi


+90 216 577 41 23

lokasyon

Barbaros Mh. Mor Sümbül Sk. Meridian Business I Blok No:1 Ofis Daire No: 72 Ataşehir / İSTANBUL

lokasyon


Barbaros Mh. Mor Sümbül Sk. Meridian Business I Blok No:1 Ofis Daire No: 72 Ataşehir / İSTANBUL

filomuz

109 araç

filomuz


109 araç

Nazlı Lojistik'e Hoş Geldiniz


Nazlı Lojistik 2003 yılında Nurhan Nazlı tarafından kurulmuştur. Nazlı lojistik'in ana iş dalı kara yolu taşımacılığıdır. Daha kaliteli ve geniş çapta hizmet verebilmek adına kombine taşımacılıkta yapmaktadır. Deniz ve tren yolu taşımacılığı özel projelerinizde de hizmet vermektedir.

NAZLI LOJİSTİK

Nazlı Lojisitik C2 yetki belgesine sahiptir. C2 yetki belgemize kayıtlı 40 çekicimiz + 60 adet yarı römorkumuz bulunmaktadır. Nazlı Lojistik müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve işine değer katabilmek adına Kazakistan ofisini hizmete sunmuştur. Bu nedenle Türkiye'deki araç filomuzun yanı sıra Kazak plakalı özmal 3 çekici + 6 römorkumuz ile hizmet vermektedir. Yeni nesil araçlardan oluşan genç filosunun yaş ortalaması 3 olup, Mega araçlarla taşımacılık yapmaktadır.

  • Nazlı Lojistik araç filosu içinde lowbed taşıtlarımız olması sebebiyle birçok ülkeye gabari dışı ve ağır nakliye hizmeti sunmaktadır.
  • Öz mal araçları ile hizmet verdiği ülkeler; Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Kazakistan, Kırgızistan, Gürcistan, Azerbaycan'dır. Ayrıca kiralık araçlarla diğer Türk Cumhuriyeti ülkelerine de hizmet vermekteyiz.
  • Araçlarımızda Seyir Mobil araç takip sistemi kullanılmaktadır. Anlık olarak müşterilerimiz diledikleri yerden araçlarının durumlarını takip edebilmektedir.
  • Merkezi İstanbul’da olan Nazlı Lojistik'in, Düzce - Kaynaşlı’da garaj ve ofisi bulunmaktadır. Ayrıca müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına Kazakistan ofisini hizmete sunmuştur.
  • Nazlı Lojistik IRU, Uluslararası Nakliyeciler Derneği üyesidir.

HABERLER

COVID – 19 Salgınına Dair Güncel Duyurular

Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgının Lojistik sektörüne olan etkileri devam etmektedir.

Kurucumuz Nurhan Nazlı Kanal A Haber'e Konuştu.

Kurucumuz Nurhan Nazlı Kanal A Haber'e Konuştu.

Kurucumuz Nurhan Nazlı, Kanal A Haber'e sektör hakkında önemli bilgiler verdi. Şirketimiz ve sektör hakkında gelişmelerin paylaşıldığı haberde sektörün sorunları ve taşımacılık hakkında önemli bilgiler verilmiştir.  

Yatırımlarımız


Firmamız C2 yetki belgesine sahiptir. Kazakistan da yatırımımız bulunmaktadır. Filomuzun yaş ortalaması 3'tür. Tüm araçlarımız Mega'dır.

40

Çekici

C2 yetki belgesine kayıtlı 40 çekicimiz mevcuttur.

60

Yarı Römork

C2 yetki belgesine kayıtlı 60 yarı römorkumuz mevcuttur.

3

Çekici

Kazak plakalı özmal 3 çekicimiz mevcuttur.

6

Römork

Kazak plakalı özmal 6 römorkumuz mevcuttur.