Nazlı Lojistik


Nazlı Lojistik 2003 yılında Nurhan Nazlı tarafından kurulmuştur. Nurhan Bey şirketin kurucu ve aynı zamanda yönetici ünvanına sahiptir. Ana iş dalımız kara yolu taşımacılığıdır. Daha kaliteli ve geniş çapta hizmet verebilmek için kombine taşımacılıkta yapmaktayız. Deniz ve tren yolu taşımacılığıda iş alanlarımız çerçevesindedir.

Nazlı Lojisitk C2 yetki belgesine sahiptir. C2 yetki belgemize kayıtlı 40 çekicimiz + 60 adet yarı römorkumuz bulunmaktadır.

Kazakistan'a yapmış olduğumuz yatırımla işimize değer kattık. Bu nedenle Türkiye'deki araç filomuzun yanı sıra Kazak plakalı özmal 3 çekici + 6 römorkumuz ile hizmet vermekteyiz. Yeni nesil araçlardan oluşan filomuzun yaş ortalaması 3 olup, Mega araçlarlarla taşımacılık yapmaktayız.

Araç filomuzun içinde lowbed olduğu için birçok ülkeye gabari dışı ve ağır nakliye hizmeti sunmaktayız.

Özmal araçlarımız ile hizmet verdiğimiz Ülkeler; Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Kazakistan, Kırgızistan, Gürcistan, Azerbaycan'dır. Ayrıca kiralık araçlarla diğer Türk Cumhuriyeti ülkelerine de hizmet vermekteyiz.

Araçlarımızda Seyir Mobil araç takip sistemi kullanılmaktedır. Anlık olarak müşterilerimiz araçlarının durumlarını takip edebilirler.

Merkezimiz İstanbul’da olup, Kaynaşlı’da garaj ve ofisimiz bulunmaktadır. Ayrıca Kazakistan’da da ofisimiz vardır.

Nazlı Lojistik IRU, Uluslararası Nakliyeciler Derneği üyesidir.